Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Volejbols

Dalīties
Url nokopēts !

Volejbola komanda ir izveidota 2012.gadā un no pirmās dienas to trenē Edgars Zviedrāns, kura vadmotīvs trenera darbā ir palīdzēt jauniešiem iemīlēt šo interesanto, taktisko un dinamisko sporta veidu. Vairāku gadu garumā Ventspils Tehnikuma komanda ir apliecinājusi savu spēles prasmi un vienotību dažādos turnīros Latvijā un arī ikgadējās sacensībās Igaunijā, kurā Latviju pārstāv komanda, kura uzvar savā vecuma grupā Latvijas Skolu sporta federācijas organizētajās sacensībās.

Bijušais mūsu volejbola komandas kapteinis Toms Ārbergs par spēlēšanas laiku Tehnikuma komandā reiz teica: “Vēlme uzvarēt, spēles trakums un super treneris – tas mūs vienoja visus šos gadus, mēs augām kā spēlētāji, mēs augām kā personības un visa pamatā dziļa cieņa vienam pret otru un spēli, ko spēlējam”.

Arī šobrīd Ventspils Tehnikuma jauniešiem ir iespēja nodarboties ar volejbolu trenera Edgara Zviedrāna vadībā.

Edgars Zviedrāns

Nodarbību grafiks:
Pirmdienās 21:00-22:30
Trešdiena 21:00-22:30

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close