Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Valodu klubs

Dalīties
Url nokopēts !

Ventspils Tehnikumā iespēja jēgpilni pavadīt brīvo laiku un papildināt savas zināšanas un iemaņas tiek piedāvāta jauniešiem, kuriem ir vēlme pilnveidot dažādu valodu zināšanas. Valodu klubs tika izveidots 2019.gada septembrī, piedāvājot jauniešiem ārpusstundu nodarbībās papildināt savas zināšanas angļu, spāņu un latviešu valodā. Minētās valodas ne tika apgūtas mācību procesā, izmantojot dažādas radošas apguves formas, bet jo īpaši interesantas bija jauniešu debates un uzstāšanās Valodu kluba ietvaros.

Arī jaunajā mācību gadā plānota Valodu kluba darbības turpināšana, piedāvājot papildināt zināšanas un prasmes angļu, krievu, latviešu, franču un, iespējams, kādā citā valodā. Valodu kluba vadošā skolotāja ir Iveta Leinberga. Savukārt latviešu valodas skolotāja Gunita Jansone, lūgta raksturot valodas būtību un tās apguves nepieciešamību uzsvēra: “Valoda-katra panākumu atslēga, atvērtas durvis uz iespējām. Valoda ir katra cilvēka vizītkarte. Valoda ir tik dzidra un skaidra kā avots mēness naktī, no kura dzerot, rodam spēku. Valoda ir kā mežs, kurā var apmaldīties, bet var palikt arī uz pareizās takas, ja vien PATS centīsies meklēt pareizo debespusi.”

Mūsu skolas audzēkne Dzinta Prodniece, kura izmantoja iespēju piedalīties jauniešu mobilitātes programmas Erasmus+ finansētajā mācību braucienā uz Spāniju, bija pārliecināta, ka “Ventspils Tehnikumā iegūtās zināšanas valodu apguvē palīdzēja neapjukt dažādās situācijās, kuras citkārt būtu radījušas apjukumu. Valoda ir spēja saprasties, spēja tapt sadzirdētam un spēja būt uzklausītam.”

Iveta Leinberga

Nodarbību grafiks:
Angļu valoda – pirmdienās: 16.00-17.00; trešdienās 16.00-17.00.
Spāņu valoda – otrdienās no 16.00-17.00; ceturtdienās 16.00-17.00.

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close