Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Improvizācijas teātris un publiskā runa

Dalīties
Url nokopēts !

Teātra studija Ventspils Tehnikumā tika izveidota pirms vairākiem gadiem, ilgu laiku studijas dvēsele un skolotāja bija Solvita Pleinica. Kopīgi ar jauniešiem tika iestudētas vairākas lugas, kur iestudējuma “Spoguļattēls” autori bija paši jaunieši. Šo gadu laikā ir bijušas daudzas veiksmīgas uzstāšanās, jo spilgtā atmiņā ir teātra studijas veidotie Dzejas dienu pasākumi – Dzejas iela un izrāde “Ledus lamatās”.

Jaunajai studijai ir izaicinājums turpināt iesāktās tradīcijas un spožos aktierdarbus, lai skatītājus iepazīstinātu ar savām vērtībām un dzīves filozofiju. Daudziem jauniešiem teātra studija ir pirmās publiskās uzstāšanās pieredze, kas nozīmē sevis un savas nedrošības pārvarēšanu, attīstīt spēju pašizpausties. Nodarbībās jaunieši apgūst dažādas spēļu tehnikas, iemācās būt vienots veselums, saglabājot savu individualitāti, iemācās nebaidīties no publiskas uzstāšanās un sava viedokļa pamatošanas.

Inga Kazāka

Nodarbību grafiks:
Pirmdienās 18:30
Trešdienas 18:00

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close