Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Sasniegumu apkopojums

Dalīties
Url nokopēts !

Ventspils Tehnikumā liela uzmanība tiek pievērsta audzēkņu līdzdalībai dažādos konkursos un olimpiādēs, kas rosina audzēkņus pilnveidot gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas. Dažādas zināšanu pārbaudes ikkatru mācību gadu tiek plānotas gan izglītības iestādē, gan pilsētā un reģionā, gan valsts un starptautiskajā mērogā.

Vairāku gadu garumā Ventspils Tehnikuma audzēkņi uzrāda ļoti labus rezultātus valsts profesionālās meistarības konkursos, tajā skaitā, īpaši lepojamies ar mūsu izglītības iestāžu audzēkņu paveikto 2019.gada Nacionālajā profesionālās meistarības konkursā “SkillsLatvia 2019”, kad visu izglītības iestāžu kopvērtējumā ieguvām 2.vietu pēc iegūtajām godalgām, vienlaikus Ventspils Tehnikumam bija otrais lielākais dalībnieku skaits.

1.vieta – Baiba Brasle (nominācijā Ēdienu gatavošana)
1.vieta – Dzinta Prodniece (nominācijā Viesu uzņemšana)
2.vieta – Emīls Vēbergs (nominācijā Restorānu serviss)
3.vieta – Kārlis Bērziņš (nominācijā Inženierkomunikācijas)
3.vieta –  Kārlis Ozoliņš (nominācijā Inženierkomunikācijas)

Konkursa 2.vietas ieguvējs nominācijā “Restorāna serviss” Emīls Vēbergs par piedalīšanos konkursā teica: ”Konkurss “SkillsLatvia 2019” un līdzdalība tajā, pirmkārt, cēla manu pašapziņu, tika noiets grūts un ērkšķiem kaisīts ceļš. Mans ieguvums ir jauni draugi, profesionālā pieredze, pozitīvas emocijas un prasme nepadoties stresam. Liels paldies visiem skolotājiem, kuri palīdzēja sagatavoties un atbalstīja konkursā.”

Savukārt 2019./2020.mācību gadā startam nacionālajā profesionālās meistarības konkursa “SkillsLatvia 2020” finālā gatavojās savās pusfināla sacensībās uzvarējušie un labākos rezultātus atlasēs uzrādījušie Ventspils Tehnikuma audzēkņi:

 • nominācijā “Viesu uzņemšana” Alita Šļunceva;
 • nominācijā “Restorānu serviss” Samanta Vēze;
 • nominācija “Ēdienu gatavošana” Luīze Lāce.

Vieta konkursa “SkillsLatvia 2020” finālsacensībās bija apstiprināta:

 • nominācija “Elektriskās instalācijas” Aleksis Tiļugs;
 • nominācijā “Mobilā robotika” Toms Štrāls un Ēriks Pētersons;
 • nominācija “Metināšana” Matīss Zībergs;
 • nominācija “Inženierkomunikācijas” Alens Šveicars un Valters Zanders.

Lai pārstāvētu mūsu valsti starptautiskajā profesionālās meistarības konkursā “EuroSkill 2020”, gatavošanos uzsāka Ventspils Tehnikuma absolventi Baiba Brasle (nominācija “Ēdienu gatavošana”) un Arvīds Valters (nominācija “Restorānu serviss”), kā arī 3.kursa audzēkne Dzinta Prodniece (nominācija “Viesu uzņemšana”).

Vienlaikus ļoti lepojamies ar mūsu izglītības iestādes audzēkņiem, kuri līdzās ar vispārizglītojošo izglītības iestāžu audzēkņiem piedalās, kā arī uzrāda ļoti labus rezultātus arī olimpiādēs un konkursos, kur īpaši nepieciešamas zināšanas tieši vispārizglītojošajos mācību priekšmetos.

 • Ventspils pilsētas organizētajā konkursā DigiTiņš vidusskolu grupā – 1.vieta;
 • Ventspils pilsētas Programmēšanas olimpiādē 1.vieta;
 • Ventspils pilsētas Vācu valodas olimpiādē 1.un 4.vieta;
 • Ventspils pilsētas un novada Latvijas un pasaules vēstures vidusskolas olimpiādē 3. vieta;
 • Samsung skola nākotnei konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās 2020” 1.vieta un citi.

Lai audzēkņi uzrādītu šos teicamos rezultātus dažādos konkursos, mērķtiecīgu darbu iegulda mūsu pedagogi, kuri regulāri papildina savas zināšanas dažādās apmācībās un semināros, kā arī mūsu skolā tiek organizēti pasākumi, dodot iespēju ikkatram audzēknim demonstrēt savas zināšanas un prasmes.

Iepazīsties arī ar citiem Ventspils Tehnikuma sasniegumiem

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close