Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Kartinga komanda

Dalīties
Url nokopēts !

Ventspils Tehnikuma kartinga komanda izveidota 2016.gadā. Komandas vēsture un šodiena aizsākās ar LMT Autosporta Akadēmijas uzdāvināto kartu, par kura pirmo pilotu kļuva 1.kursa audzēknis Tomass Grīntāls.

Šobrīd kartinga komandas pārziņā šobrīd ir divi karti – iekšdedzes dzinēja un elektrokarts. 2018.gada 1.maijā Tomass Grīntāls kļuva par bronzas medaļas īpašnieku Pasaules 1.elektrokartingu čempionātā.

Komandā ir divi piloti Tomass Grīntāls, kurš brauc ar elektrokartu, un Gustavs Grantiņš, kura pārziņā ir elektrokarts. Pilotiem startiem gatavoties palīdz komandas tehniskā nodrošinājuma komanda, kurā ir mūsu skolas audzēkņi, bet konsultē pedagogi Māris Jansons, Andis Dālderis un Toms Čače.

Skolotājs Māris Jansons, komentējot komandas darbību un panākumus, smaidot saka: “No izveidošanas brīža līdz pat šai sezonai esam bijuši kā vienots veselums, ir divi piloti, bet viņu panākumi ir tieši saistīti ar mehāniķu darbu, prasmēm un vēlmi uzvarēt. Mēs mācāmies būt kā musketieri, kuru devīze vienmēr ir bijusi: “Viens par visiem un visi par vienu!”. Vienīgi vēl jānoķer veiksme aiz astes, jo visu laiku kopvērtējumā saņemam “koka” medaļu, tas ir, 4.vieta!”

Mūsu pirmais pilots Tomass Grīntāls šogad absolvēs Ventspils Tehnikumu, tāpēc tā būs vakanta, iespējams, tieši Tu varēsi to iegūt!?


Pedagogi

Māris Jansons

Andis Dālderis

Toms Čače

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close