Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Dizaina un mākslas studija

Dalīties
Url nokopēts !

Dizaina un mākslas studija izveidota 2019.gada septembrī, piedāvājot radošiem jauniešiem pilnveidot savas prasmes floristikā, zīmēšanā, noformēšanā. Kopīgi ar skolotāju Sanitu Ziemeli jauniešiem pilnveidojas izpratne par mākslas nozares izpausmes veidiem un iespējām sevis izpaušanai, tiek sekmēti labvēlīgi apstākļi radošas un pilsoniski aktīvas personības attīstībai. Jaunieši kopā ar skolotāju aktīvi iesaistās Ventspils Tehnikuma telpu noformēšanā dažādiem pasākumiem un aktivitātēm, kas notiek skolā.

Skolotāja Sanita Ziemele mācību gada noslēgumā uzsvēra: “Radošums un mākslinieciskā domāšana ir izjūtas un spējas, kas iedzimst ikkatrā no mums, tās ir kā pērles, kuras sedz un sargā gliemežvāks, tomēr ikkatrs jaunietis, lai arī kāda būtu viņa iepriekšējā dzīves pieredze un audzināšana, ir pelnījis manu atbalstu ceļā uz skaisto un radošo.”

Sanita Ziemele

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close