Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Basketbols

Dalīties
Url nokopēts !

Ventspils Tehnikuma basketbola komandai ir sena vēsture. Vairāku gadu garumā mūsu skolas komanda bija vadošā komanda profesionālās izglītības iestāžu konkurencē, vairāki mūsu komandas spēlētāji vairāku gadu garumā ir pārstāvējuši Latviju Baltijas valstu profesionālās izglītības iestāžu izlašu sacensībās. Ilgus gadus šīs izlases startam gatavoja mūsu skolas pedagogs, basketbola treneris, kurš strādājis vairākos vadošajos basketbola klubos, Raitis Silarājs. Lai godinātu mūsu lielisko skolotāju un pieredzējušo basketbola treneri Raiti Silarāju, jau sesto gadu šovasar notiks “Raita Silarāja Kauss 3×3 basketbolā”, kurā par uzvaru cīnās gan Ventspils Tehnikuma esošie un bijušie audzēkņi, gan R.Silarāja dažādu paaudžu audzēkņi Ventspils sporta skolā “Spars”.

Līdzās R.Silarāja kausa 3×3 basketbolā turnīram, otra ilggadēja tradīcija ir sadarbība ar Basketbola klubu “Ventspils”. Sadarbības ietvaros mūsu jaunieši apmeklē mājas spēles, kluba basketbolisti piedalās tehnikuma pasākumos, bet būtiskākā tradīcija ir diena, kurai dots “Maināmies vietām!” nosaukums. Tās ietvaros Basketbola kluba “Ventspils” spēlētāji ierodas mūsu skolā, lai apgūtu iemaņas kādā no mūsu piedāvātajām izglītības programmām, savukārt, Ventspils Tehnikuma basketbola komandas spēlētāji dodas uz Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halli, lai kluba galvenā trenera un viņa asistentu vadībā pilnveidotu savas spēles prasmes, bet noslēgumā visi pasākuma dalībnieki tiekas kopīgās pusdienās. Šo gadu garumā kā “viestreneri” mūsu skolas puišus trenējuši Gundars Vērta, Kārlis Muižnieks un Roberts Štelmahers kopā ar saviem aistentiem.

Šobrīd mūsu skolas basketbola komandās trenējas gan puiši, gan meitenes. Tehnikuma komandas treneres Ivitas Zaķes vadībā piedalās dažādās sacensībās, kur spēkiem mērojas ar vienaudžiem no citām profesionālās izglītības iestādēm, gan arī ar Ventspils vispārizglītojošo skolu izglītības iestāžu vidusskolas komandām. Ventspils Tehnikuma komanda vairāku gadu garumā piedalās arī Ventspils pilsētas basketbola čempionātā, kurā 2018.gada un 2019.gada sezonās kļuva par Ventspils pilsētas čempioniem.

Treniņi notiek Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles sporta zālē un atlētiskās vingrošanas zālē.

Ivita Zaķe

Sporta pedagoģe

Nodarbību grafiks:
Pirmdienās 15:30-17:00
Ceturdienās 18:30-20:00

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close