Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Audzēkņu pašpārvalde

Dalīties
Url nokopēts !

Ventspils Tehnikuma Audzēkņu pašpārvalde aktīvu darbību uzsāka 2012.gadā, kad jaunieši, kuri ir ieinteresēti mūsu izglītības iestādes attīstībā, apvienojās kopīgam darbam. Viens no Pašpārvaldes uzdevumiem bija uzņemties vidutāja lomu pārstāvot Tehnikuma audzēkņu intereses sarunās ar Tehnikuma administrāciju un pedagogiem. Īpaši būtiski tas bija laikā, kad Ventspils Tehnikumā notika nozīmīgi būvniecības, rekonstrukcijas un aprīkojuma uzstādīšanas darbi un mācību process bija organizēts 5 dažādās mācību vietās pilsētā.

2014.gadā Ventspils Tehnikumā tika izveidots audzēkņu prezidenta amats, par pirmo prezidenti kļūst Krista Aire. Gan pirmais prezidents, gan visi nākamie tika ievēlēti aizklātās vēlēšanās, piedaloties izglītības iestādes audzēkņiem.

Ventspils Tehnikuma audzēkņu prezidenti:

  1. Krista Aire no Alsungas (ĒPS 2013) – 2014./2015.mācību gads, 2015./2016.mācību gads
  2. Reinis Krūmiņš no Bauskas (ĒPS 2015) – 2016./2017.mācību gads
  3. Emīls Pētersons no Ventspils (DT 2016) – 2017./2018.mācību gads
  4. Klāvs Doniņš no Laidu pagasta Kuldīgas novadā (MT 2016) -2018./2019.mācību gads
  5. Tomass Barčevskis no Puzes (DT 2017 1) 2019./2020.mācību gads.

“Patiesi lepojos, ka man bija iespēja četrus gadus būt daļai no Ventspils Tehnikuma saimes, patiesi esmu aizkustināta, ka skolas biedri man uzticējās un deva iespēju būt Tehnikuma pirmajai prezidentei – tas bija gods un milzīga atbildība, jo būšu kā paraugs un piemērs ar ko salīdzinās visus nākamos. Bet esmu droša par sevi, jo man bija lieliska komanda un lieliski skolotāji, kuri bija līdzās, ja to vajadzēja, beta arī nepameta, ja man pašai šķita, ka atbalsts nav nepieciešams, bet kļūdījos. Es izbaudīju Ventspilī pavadīto laiku, kur ieguvu ne tikai zināšanas, prasmes un profesiju, bet arī draugus, ar kuriem gribēšu vēl sazināties ilgus gadus, kopā iet pārgājienā, kopā atcerēties mūsu piedzīvojumus, kopā svinēt atkalredzēšanās svētkus kā klātienē, tā arī virtuāli!”
/Krista Aire, Ventspils Tehnikuma audzēkņu pirmā prezidente/

Pašpārvaldes mudināti mūsu izglītības iestādes audzēkņi ir organizējuši labdarības pasākumus, diskusijas ar populāriem un zinošiem dažādu jomu profesionāļiem, organizējuši pasākumus un izdevuši skolas avīzi.

“Ir bijis daudz interesanta, tomēr katra jauna audzēkņu grupa, kura uzsāk mācības mūsu skolā, ienāk ar savām interesēm un pārliecību, ikkatrs jauns izaicinājums un ideja, rosina meklēt risinājumus, ar ko jaunieši lieliski tiek galā! Ir ļoti interesanti vērot šo paaudžu maiņu un censties līdzpārdzīvot jauniešu ikdienai un pārdzīvojumiem,” raksturojot sadarbību ar Audzēkņu pašpārvaldi uzsver Ventspils Tehnikuma direktore Kristīne Vāgnere-Davidova.

2019./2020.mācību gadā Pašpārvalde tikās reizi nedēļā, lai izskatītu aktuālo jautājumus un plānotu pasākumus Tehnikumā. Vienlaikus jaunieši piedalījās Ventspils un valsts līmeņa jauniešu pasākumos.


Pašpārvaldes sastāvs:

Prezidents- Tomass Barčevskis
Viceprezidents- Ingars Siliņš

Birojs:

Sporta jomas padomnieks- Vjačeslavs Bičkovs
Informācijas tehnoloģiju padomnieks Endijs Bertāns
Kultūras jautājumu padomnieks- Kristīne Voitkeviča
Finanšu jautājumu padomnieks- Kristiāns Akmeņlauks
Protokolists- Samanta Vēze, Eva Skrube

Daiga Laterere

Tiekamies pirmdienās 17:00.

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close