Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Atsauksmes

Dalīties
Url nokopēts !

“Es praktizējos apmācību skolā un uzņēmumā. Es uzzināju daudz jauna. Vissvarīgākā pieredze bija darbs apmācības skolā.”
Māris Jēka (MT-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībnieks Vācijā)

“Mobilitātes periodā mēs strādājām uzņēmumā, kur mēs veidojām dzelzs krājbanku. Nākamajā nedēļā mēs strādājām lidmašīnu rūpnīcā, kur mēs būvējam lidmašīnas sēdekļus. Vissvarīgākā pieredze, ko ieguvu, bija darbs lidmašīnu rūpnīcā, jo man bija jāstrādā pie vācu cilvēkiem, sliktākais ir tas, ka es nezināju valodu.”
Kārlis Gogols (MT-2016, Erasmus+ mobilitātes dalībnieks Vācijā)

“Mēs izveidojām cūciņu krājkasītes mašīnu. Es iemācos pareizi strādāt ar tēraudu. Pozitīvi – mēs ieguvām jaunus draugus, negatīvi – grūti saprast vācu valodu.”
Mariuss Milts (MT-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībnieks Vācijā)

“Es pilnveidoju savas prasmes tehniskajā darbā un iemācījos kā strādāt ar virpu.”
Kristaps Briedis (MT-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībnieks Vācijā)

Secinājumi no projektu dalībnieku prezentācijas:
– iegūtas jaunas prasmes, iemaņas un kompetences specialitātē;
– iespēja pielietot praktiski esošās zināšanas, kuras iegūtas skolā;
– jauna pieredze, jaunas zināšanas, jauni cilvēki un kontakti, plašāks redzējums un izpratne;
– iesakām ikvienam izmantot šo skolas piedāvāto iespēju doties ārzemju praksē, jo tā ir gan papildus – iegūta pieredze, gan iespēja apskatīt un iepazīties ar kādu citu valstu kultūru.

“Es strādāju reģistratūrā, ko nekad nebiju darījusi, tikai mācījusies skolā. Es iemācījos strādāt ar Cloudbeds, kā sasveicināties un reģistrēt cilvēkus, kā runāt un rīkoties ar un ap viņiem, daudz uzzināju par hosteli, kurā strādāju, un par viņu piedāvātajiem pakalpojumiem, lai es varētu šo informāciju izmantot gadījumā, ja kāds man vaicā. Man vissvarīgākais bija tas, ka es sāku strādāt reģistratūrā, lai vēlāk nākotnē varētu salīdzināt, kā darbojas reģistratūra Latvijā un kā bija Portugālē. Man ļoti patika viss, es daudz iemācījos un daudz redzēju, esmu pateicīga, ka man bija šī iespēja.”
Alita Šļunceva (VUDS-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībniece Portugālē)

“Man bija jāpielieto savas angļu valodas zināšanas praksē, apkalpojot cilvēkus un aizpildot darba formas, esmu ieguvusi pieredzi, strādājot par viesmīli. Mana vissvarīgākā pieredze bija sarunas ar viesiem angļu valodā, kā arī sarežģītu un jaunu darba formu aizpildīšana.”
Upīte Bībere (TIK-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībniece Portugālē)

No projekta dalībnieku prezentācijas:
– mūsu darba devēji uztvēra mūs nopietni un izturējās kā pret pilnas slodzes darbiniekiem;
– draudzīga darba vide;
– draudzīgs darba grafiks;
– kolēģi kļuva par draugiem;
– iemācījāmies strādāt citā valstī un orientēties tās infrastruktūrā;
– mēs iemācījāmies kļūt neatkarīgāki un atbildīgāki;
– uzlabojām svešvalodas un komunikāciju prasmes;
– paplašinājām mūsu profesionālās prasmes reālā darba vidē;
– mēs ieguvām pieredzi starptautiskā klietnu apkalpošanā;
– mēs apguvām darbu ar profesionālām viesnīcu programmām.

“Vieta, kurā es strādāju, vienmēr ļāva mums visu izdarīt pašiem un ļāva mums kļūdīties, bet tad parādīja, kā uzlabot un darīt labāk katru reizi, kad mēs nedarījām tik labi, kā varējām. Man tas ļoti patika, jo mēs ļoti daudz uzlabojām savas prasmes. Esmu ļoti pateicīga, ka man bija iespēja piedalīties šajā Erasmus + projektā. Es daudz uzzināju un satiku dažus diezgan brīnišķīgus cilvēkus Spānijā, tāpēc esmu par to ļoti pateicīga.
Alita Šļunceva (VUDS-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībniece Spānijā)

“Es strādāju par viesmīli un uzlaboju ne tikai viesmīļes, bet arī darbinieces prasmes – kā izturēties pret klientu. Tas palīdzēja veidot manu pašpārliecinātību un lika man redzēt, kāds patiesībā ir darbs. Ārpus darba šī mobilitāte padarīja mani neatkarīgāku un drosmīgāku. Man vissvarīgākais droši vien bija pareizi veikt darbu. Es pat nevaru izdomāt negatīvu lietu, jo viss un visi bija ideāli. Manā darba vietā gūtā pieredze bija tikai pozitīva.
Beāte Sergejeva (TPK-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībniece Spānijā)

“Nevaru minēt negatīvus aspektus, jo viss bija ļoti labi, un man patika Malaga un mana darba vieta!
Nikola Kuzmina (KP-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībniece Spānijā)

“Tikai pozitīvi, ļoti labi cilvēki, interesanta vieta.”
Arina Tarceva (KP-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībniece Spānijā)

“Februāra mēnesī manu dzīvi bagātināja notikums Erasmus + projekta ietvaros Spānijas pilsētā Malagā, kuras laikā es ieguvu neaizmirstamu pieredzi un emocijas. Mēnesi strādāju viesnīcā Hotel la Chancla par viesmīli. Šajā laikā ieguvu daudz jaunu iemaņu sākot ar tādiem darbiem kā trauku mazgāšanu, tīrīšanu, salvešu locīšanu un beidzot ar dažādu kafijas veidu pagatavošanu un pat viesu apkalpošanu. Es ļoti priecājos par šo iespēju, kas man bija dota, izbaudīju katru mirkli, kolēģi bija lieliski, un arī kompānija ar kuru pavadīt laiku pēc darba un brīvdienās bija fantastiska.”
Kristiāna Apsīte (VUDS-2018, Erasmus+ mobilitātes dalībniece Spānijā)

close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close