Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Ventspils Tehnikums iesaistās stratēģiskās partnerības projektā “GLO-VET – profesionālajā izglītībā veicināt globālo atbildību un ilgtspējīgas darbības”

Dalīties
Url nokopēts !

Ventspils Tehnikums ir apstiprināts jauna starptautiska Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projektā, “GLO-VET – profesionālajā izglītībā veicināt globālo atbildību un ilgtspējīgas darbības”, (“GLO-VET – making vocational education promote global responsibility and sustainable actions”).

GLO-VET projekta mērķis ir profesionālās izglītības mācību procesā aktualizēt nozīmīgākās mūsdienu problēmas – ilgtspējīga attīstība un klimata pārmaiņas.

Mērķis tiks sasniegts profesionālās izglītības pedagogiem apgūstot prasmes mācību procesā integrēt Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) ilgtspējīgas attīstības uzdevumus, sadarbojoties ar attiecīgajiem jomas pārstāvjiem ārpus skolām un stiprinot audzēkņu demokrātiskās līdzdalības iespējas, izmantojot vietējos rīcības projektus.

Galvenie uzdevumi:

1. Profesionālās izglītības pedagogiem iemācīt jaunas pedagoģiskās metodes, lai mācību procesā iekļautu ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus, izveidotu sadarbību ar citiem pedagogiem, dalītos pieredzē un labajā praksē.

2. Lai audzēkņi kļūtu par atbildīgiem globāliem pilsoņiem – ilgtspējības vēstniekiem, attīstot savas pamatprasmes, ieskaitot pilsonisko un ilgtspējīgas attīstības kompetences, sociālās un starpkultūru kompetences, kritisko domāšanu un radošumu.

3. Partnerorganizācijām izmantot jauno pieeju, lai attīstītu izglītības iestāžu sociālo un vides atbildību.

Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības (KA2) stratēģiskās partnerības projektā GLO-VET komandā ir četri partneri: trīs profesionālās izglītības iestādes no Somijas, Zviedrijas un Latvijas, kā arī neliels uz izglītību vērsts multimediju uzņēmums no Spānijas.

Projekta ilgums: 01.09.2020. – 31.10.2022.

Partneroganizācijas:

Projekta koordinators –  Luksia, Municipal Education and Training Consortium in Western Uusimaa (Somija);

Bromangymnasiet (Zviedrija);

Ventspils Tehnikums (Latvija);

Alen Mulimedia (Spānija).

Ersasmus+ programmas projekta galvenais pamatdarbības virziens ir veicināt sadarbības inovācijas un labas prakse apmaiņu. programmas stratēģiskās partnerības projekti ir dažādi un atbalsta inovatīvas prakses attīstību, nodošanu un/vai īstenošanu, kā arī kopīgu iniciatīvu īstenošanu, lai atbalstītu sadarbību, mācīšanos no līdzbiedriem un pieredzes apmaiņu Eiropas līmenī.

Plašāka informācija par Erasmus+ programmas Stratēģiskās partnerības projektiem: https://bit.ly/3fjHnCO
Saistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close