Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Ventspils Tehnikuma mācību kafejnīca – bistro “Akvārijs” pagarina darba laiku

Dalīties
Url nokopēts !

Turpmāk Ventspils Tehnikuma mācību kafejnīca – bistro “Akvārijs”. Gaidīs klientus ciemos katru darba dienu  no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Sākot ar 1. jūliju pusdienu pasūtījumus līdzņemšanai vairs nepiegādāsim, bet tos joprojām var pasūtīt un atnākt pakaļ gatavajiem pasūtījumiem.

Tāpat nemainīgi paliek iespēja veikt pasūtījumus, kas ietver dažāda veida aukstā galda uzkodas, konditorejas izstrādājumus un šašliku, pasūtījumi tiek pieņemti darba dienās no 10:00 līdz 18:00.

Pasūtīt pusdienas līdzņemšanai vai piegādes pasūtījumus var, telefoniski sazinoties ar šefpavāru Uldi Ernstsonu tel. 25416463. Vai pa e-pastu pasutijumi@ventspilstehnikums.lv

Ventspils Tehnikuma mācību telpas, tajā skaitā, kafejnīca un viesnīca ir piemērota personām ar kustību traucējumiem, senioriem, kā arī māmiņām ar ratiņiem.
Saistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close