Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Notiks 3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2020

Dalīties
Url nokopēts !

Otrdien, 15.septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā (Brīvības ielā 14) notiks “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2020”. Turnīrs sāksies ar atklāšanas ceremoniju plkst. 12.00.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicinātu sportu, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalīsies komandas no 4 skolām – Ventspils 6.vidusskola, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, Ventspils 4.vidusskola un Ventspils Tehnikums. Kopumā sacensībās piedalīsies 6 komandas – divas no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un divas no Ventspils Tehnikuma, bet viena no Ventspils 6.vidusskolas un Ventspils 4.vidusskolas.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kurš ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils pašvaldības Sporta pārvaldi, un projekts tiek realizēts ar Ventspils pilsētas domes finansiālu atbalstu.  

Sacensību laikā aicinām dalībniekus un apmeklētājus būt maksimāli uzmanīgiem un stingri ievērot valstī noteiktos Covid-19 izplatības ierobežojumus.
Saistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close