Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Noslēdzies ESF projekts “Jauniešu garantija”

Dalīties
Url nokopēts !

2014. gada septembrī Ventspils Tehnikumā tika uzsākts projekts “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (vienošanās Nr.7.2.1.2./15/I/001), kuras mērķis bija realizēt profesionālās izglītības programmas profesionālās izglītības iestādēs nenodarbinātiem jauniešiem.

Lai pieteiktos Jauniešu garantijas mācībām, jaunietim bija jābūt vecumā no 17 līdz 29 gadiem ar iegūtu pamata vai vidējo izglītību, taču varēja būt iegūta arī vidējā profesionālā izglītība vai augstākā izglītība. Jāņem vērā, ka jaunieši nevarēja būt nodarbināti, atrasties akadēmiskajā vai bērna kopšanas atvaļinājumā, būt pilna laika studenti, kā arī vienlaikus būt iesaistīti profesionālās pilnveides programmu apguvē “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” projektā. Mācību laikā audzēkņi saņēma stipendiju.

Projekta Jauniešu garantija aktivitāte tika finansēta ar ES Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas un Eiropas Sociālā fonda atbalstu, kā arī no Latvijas valsts budžeta.

Programmu bija plānots īstenot līdz 2018.gadam, taču tā kā šī projekta aktivitāte nesusi labus rezultātus un jauniešu bezdarbs Latvijā turpināja samazināties, Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotā Jauniešu garantijas aktivitāte tika pagarināta līdz 2021. gada 31.janvārim.

2020.gada 6.novembrī Ventspils Tehnikumā ar Jauniešu garantijas izlaidumu profesionālās izglītības programmā „Grāmatvedība”, kvalifikācijā „Grāmatvedis” projekta darbība tiek noslēgta.

Ventspils Tehnikumā kopš 2014.gada Jauniešu garantijas projekta ietvaros mācības ir pabeiguši un dažādas kvalifikācijas ieguvuši 261 dalībnieki.

Sagatavoja:
Projekta koordinatore: Inta Reinholde
Tālrunis: +371 26346737
E-pasts: pieaugusie@ventspilstehnikums.lvSaistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close