Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Atskats uz 3×3 basketbola turnīru

Dalīties
Url nokopēts !

Otrdien, 15.septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā (Brīvības ielā 14) notika “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2020”.

Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalījās komandas no 3 skolām – Ventspils 6.vidusskola, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija un Ventspils Tehnikums. Kopā sacensībās piedalījās 5 komandas – divas no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, divas no Ventspils Tehnikuma un viena no Ventspils 6.vidusskolas. 

Komandas izspēlēja viena apļa turnīru katra ar katru un par čempioniem kļuva Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas – 1. komanda. Otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma – 1.komanda, bet trešo vietu Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas – 2. komanda.

Par turnīra MVP (vērtīgāko spēlētāju) tika atzīts Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas – 1.komandas spēlētājs Ričards Cars, kurš balvā saņēma Latvijas izlases spēlētāja Mārtiņa Meiera spēles formu.

Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas 1. komandā spēlēja – Ričards Cars, Dāvids Dāvis Ozers, Klāvs Gailis un Ernests Žvīgurs. Komandas treneri – Edīte Kaufmane Gannusa un Jānis Zemelis.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicinātu sportu, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kurš ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tika rīkotas sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi, un projekts tiek realizēts ar Ventspils pilsētas domes finansiālu atbalstu.  

Pasākuma fotogrāfijas tapušas saskaņā ar projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe); UIA03-250 NextGen Microcities.

Apsveicam visus sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies viņu skolotājiem par ieguldīto darbu!
Saistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close