Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

ATBALSTS KARJERAI aktuālākās aktivitātes – augusts 2020

Dalīties
Url nokopēts !

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros īstenotās aktivitātes augustā.

  1. Pedagogs-karjeras konsultants Rita Zingberga apmeklēja IZM un DU profesionālās pilnveides kursu programmu “Pedagogs karjeras konsultants (individuālās konsultēšanas kompetenču apguvei, 160 st.), kuru laikā apguva prasmes vadīt individuālo karjeras konsultāciju procesu, individuālas karjeras konsultēšanas pamattehnikas, zināšanas par individuālo sarunu vadības procesu un gūt izpratni par individuālās konsultēšanas ētiskajiem aspektiem. Sniedzot karjeras individuālās konsultācijas Ventspils Tehnikuma izglītojamiem, tiks palielināts atbalsts karjeras plānošanā, izglītības un profesijas meklējumos.
  2. 2020. gada 21.augustā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizēja informatīvu semināru pedagogiem-karjeras konsultantiem un projekta koordinatoriem par projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu 2020./2021.m.g.. Seminārā tika sniegts informatīvs atbalsts projekta sadarbības partneriem par projekta ietvaros plānoto karjeras attīstības atbalsta (KAA) pasākumu plānošanu un īstenošanu, kā arī par KAA pasākumu plāna veidošanu.
  3. Ventspils Tehnikumā tika organizēta un nodrošināta mācību ekskursija integrācijas centra “Atvērtās durvis” vasaras skoliņas “Pētnieki” dalībniekiem – bērniem vecumā no 5-14 gadiem. Mācību ekskursijas laikā 17.augustā dalībnieki guva priekšstatu par Ventspils Tehnikumā apgūstamām profesijām, kā arī varēja iepazīt izglītības iestādes mācību un praktisko darba vidi. Bērniem bija iespēja izpētīt mācību telpas, kurās mācību gada laikā darbojas topošie mašīnbūves tehniķi, elektrotehniķi, automehāniķi, inženierkomunikāciju tehniķi, datorsistēmu tehniķi un ēdināšanas servisa speciālisti. Profesiju iepazīšana notika radošā un atraktīvā veidā, bērni  praktiski darbojās mašīnbūves tehniķu darbnīcā pie pedagoga Egila Sproģa.
Sagatavoja:
Projekta koordinatore: Inta Reinholde
Tālrunis: +371 26346737
E-pasts: pieaugusie@ventspilstehnikums.lvSaistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close