Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Ar 8. jūniju tiek uzsākta jauno audzēkņu uzņemšana

Dalīties
Url nokopēts !

Sākot ar š.g. 8. jūniju Ventspils Tehnikums uzsāk jauno audzēkņu uzņemšanu. Pieteikties 2020./2021. mācību gadam iespējams gan elektroniski, gan klātienē katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 15:00, 124. kabinetā, Ventspilī, Saules iela 15, LV-3601.

Sākoties jaunajam mācību gadam, skolā tiks paplašināts arī apgūstamo profesiju klāsts. Pēc pamatizglītības ieguves audzēkņiem ir iespēja izvēlēties jaunu mācību profesiju – CPV iekārtu iestatītājs. Programmvadības metālapstrādes darbgaldu iestatītājs var strādāt metālapstrādes un mašīnbūves nozares un citu nozaru uzņēmumos, kuros ražošanas procesā izmanto datorizētos ciparu vadības (CPV) darbgaldus.

Savukārt pēc vidējas iegūtās izglītības jaunajā mācību gadā Ventspils Tehnikumā ar mācību ilgumu 1.5 gadi būs iespēja izvēlēties kādu no 5 jaunizveidotām izglītības programmām – programmēšanas tehniķis, mašīnbūves tehniķis, inženierkomunikāciju tehniķis, restorāna pavārs, komercdarbinieks (iepirkumu speciālists). Mācību process plānots 60% attālināti, tā ir iespēja apgūt jaunu profesiju un apvienot mācības ar pamatdarbu.

Kopumā jaunajā mācību gadā jaunie audzēkņi tiks uzņemti 15 dažādās izglītības programmās. 10 mācību programmās pēc 9. klases un 5 mācību programmās pēc 12. klases. Ar visām Ventspils Tehnikuma mācību programmām pēc 9. un 12. klases var iepazīties Ventspils tehnikuma mājaslapas sadaļā “uzņemšana”.

Izglītojamo uzņemšana Ventspils Tehnikuma īstenotajās izglītības programmās notiek konkursa kārtībā, pamatojoties uz šādiem izglītojamā iesniegtiem dokumentiem:

  • Iesniegums (veidlapa valsts budžeta grupām);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot dokumenta oriģinālu;
  • sekmju izraksts (kopija);
  • medicīnas izziņa (veidlapa Nr. 027/u) – ar norādi par atļauju apgūt konkrēto profesiju;
  • 4 fotokartītes 3×4 cm;
  • Uzrādīt pasi vai ID karti.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas tiešsaistē dokumentu oriģināli būs jāiesniedz uzņemšanas komisijā klātienē.

2020./2021. mācību gadā Ventspils Tehnikuma audzēkņi var saņemt līdz pat 150 EUR lielu ikmēneša stipendiju (atbilstoši uzrādītajām sekmēm mācībās un iesaistei sabiedriskajās aktivitātēs). Atbilstoši Ventspils Tehnikuma stipendiju piešķiršanas nolikumam. Sk. ŠEIT.

Kontaktinformācija uzziņām darbadienās plkst. 10:00 – 15:00. – Ineta Burceva, Ventspils Tehnikuma direktores vietniece izglītības un stratēģiskās attīstības jautājumos. Tel. 22019039,

e-pasts: uznemsana@ventspilstehnikums.lv

Uzņemšanas pirmā kārta norisināsies līdz 31. jūlijam, kad tiks nokomplektētas grupas no visiem saņemtajiem pieteikumiem. Otrā kārta turpināsies tikai uz brīvajām vietām. Plašāk par izglītības uzņemšanas noteikumiem var lasīt ŠEIT.

Plašāku informāciju par Ventspils Tehnikuma mācību iespējām, piedāvājumiem un citiem jaunumiem pieejama interneta mājas lapā https://ventspilstehnikums.lv/ un Ventspils Tehnikuma sociālo tīklu kontos – “Facebook”, “Instagram”.
Saistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close