Ventspils tehnikums logo Ventspils tehnikums logo
open menu open menu
Aizvērt
Sākums

Aizvadīta Nordplus projekta 1. sanāksme

Dalīties
Url nokopēts !

Nordplus projekta “Pieredzes apmaiņa un veidošana kompetencēs balstītā izglītībā” (“Exchanging and Creating New Experiences in Competency-Based Education”) ietvaros 4. septembrī aizvadīta 1.virtuālā sanāksme ar sadarbības partneriem no Kauņas tehniskās profesionālās apmācības centra (Lietuvā) un Veru apriņķa profesionālās apmācības centra (Igaunijā).
Sanāksmē tika izskatīti sekojoši jautājumi:

  1. Sākotnēji plānotā mobilitāte novembra mēnesī tiek pārcelta uz nenoteiktu laiku, kā arī šī informācija ir nodota projekta administrējošajai organizācijai Augstākās izglītības padomei Zviedrijā (Swedish Council for Higher Education);
  2. Sniegtas atbildes uz partneru interesējošajiem jautājumiem par projekta dokumentāciju un ņemts vērā ierosinājums izstrādāt projekta logo.

Neskatoties uz neskaidrajiem apstākļiem, optimisms sadarbības partneros nav zudis, un ir pārliecība, ka izdosies īstenot projektā noteiktos uzdevumus un sasniegt iecerētos rezultātus.

Sagatavoja:
Ventspils Tehnikuma
Projekta vadītāja
Ieva Krūmiņa
E-pasts: mobilitate@ventspilstehnikums.lvSaistītās aktualitātes


Atpakaļ
close

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot ventspilstehnikums.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

close